Často kladené otázky

Kdo všechno může na portálu Propertio.cz inzerovat?

Inzerovat můžou všichni prodejci a pronajímatelé nemovitostí a dále poskytovatelé služeb souvisejících s bydlením (homestaging, bytový design, úklidové firmy), prodejci interiérových a exteriérových produktů a doplňků spojených s bydlením (osvětlení, nábytek, bazény, zahradní architekti), architekti, stavební firmy, atd.

Opravdu je na serveru Propertio.cz vše zdarma?

Ano, kromě profesionálního vyhotovení videoprezentace (ceník zde) a inzerce na reklamních bannerech je na serveru Propertio.cz vše zdarma.

Jak mohu natočit vlastní videoprohlídku?

Jsou dvě možnosti:

1) Návod jak natočit video sám je podrobně popsán zde.

2) Nebo si její profesionální vyhotovení můžete objednat zde.

Jak dlouho bude trvat vyhotovení videoprohlídky, pokud si ji u Vás objednám?

Jakmile vyplníte poptávkový formulář, bude Vás kontaktovat náš pracovník, s ním se domluvíte na termínu samotného natáčení. Videoprohlídka bude hotová do 7 dní.

Pokud si nechám vyhotovit videoprohlídku vaším profesionálem, je inzerce u vás na webu podmínkou?

Ne, to určitě není. S vyhotoveným videem si můžete dělat co uznáte za vhodné. Jestli jej na náš portál nahrajete či si ne, je čistě na Vás.

Je nutná registrace, abych mohl vložit inzerát?

Ano je, nezabere Vám však více než pár minutek a je zdarma.

Je počet inzerátů na jednoho uživatele či velikost videa nějak omezena?

Ne, není.

Mohu na server Propertio.cz vložit inzerát v HD kvalitě?

Ano, můžete. A neomezený počet.

Je platnost mého inzerátu nějak časově omezena?

Ne, není. Poté, co inzerát zadáte, zůstane na našich stránkách až do doby, než jej odstraníte.

Jak dlouho trvá, než bude můj inzerát autorizován?

Vyhrazujeme si na tento úkon 72 hodin, nicméně zpravidla se tak stane během pár hodin.

Co se stane, když moje video nebude schváleno?

Nejčastějším problémem je shodující se obsah třetích stran (nejčastěji hudba či nemovitost nebo služba, kterou nejste oprávněni nabízet). Dále se může jednat o irelevantnost nabídky s ohledem na realitní trh, duplicitu, atd. V takovém případě bude Váš inzerát pozastaven a bude požádáno o jeho editaci dle Obchodních podmínek.

Proč se na začátku mého videa zobrazuje reklama?

V určitých případech se může na začátku Vašeho videa zobrazit komerční sdělení. Stane se tak ale pouze tehdy, obsahuje-li Vaše video práva třetích stran. Nejčastěji se jedná o hudbu, kterou do vide-prezentace vložíte. Pokud se tedy chcete vyvarovat zobrazování jakýchkoliv komerčních sdělení ve Vašem videu, používejte vždy zvukové stopy, které nejsou v konfliktu s autorskými právy třetích osob.

Mohu nabízet svou nemovitost také neveřejně?

Ano, můžete. Stačí, když při zadávání inzerátu vyberete možnost „Neveřejný.“ Pokud inzerát takto označíte, bude jej mico shlédnout jen ten, komu poskytnete přímý odkaz.

Jak jsou jednotlivé inzeráty řazeny ve filtru?

Inzeráty jsou ve filtru řazeny dle algoritmu zohledňující jednak datum jejich vložení a jednak uživatelské hodnocení kvality Vašeho videa (hvězdičky).

Mohou nahrát svůj videoinzerát ze svého realitního programu/sofwaru?

Tato možnost byla naším týmem testována a dlouho zvažována. Nakonec od ní však bylo upuštěno z důvodu toho, že pokud byste nahrávali přes svůj realitní software 4-5 minutové video v internetové HD kvalitě (cca 300 MB),  po celou dobu nahrávání by Vám to znemožnilo jakoukoliv další práci s Vaším realitním softwarem (mnohdy v řádech desítek minut v závislosti na rychlosti Vašeho připojení). Podle nás je proto elektivnější spustit nahrávání přímo přes naše webové stránky a bez problému během celé nahrávání pokračovat v práci na Vašem PC, resp. ve Vašem realitním softwaru. Jelikož je navíc výsledný produkt (video) odlišný od běžných realitních serverů, tak jako tak byste jej museli nahrát samostatně, tudíž v konečné fázi vlastně neprovádíte žádnou nabytečnou práci a navíc nejste omezeni čekáním na to, až se Vaše video nahraje.

Mohu se i já objevit jako inzerující prodejce na homepage Propertio.cz?

Ano, můžete. Inzerující prodejci jsou vybíráni náhodně ze všech aktivně inzerujících prodejců, kteří mají ve svém profilu nahranou svou fotografii, tudíž dojde i na Vás.

Mohl bych na webu Propertio.cz svou vlastní bannerovou reklamu?

Ano, můžete. Stačí napsat na info@propertio.cz, že máte zájem o bannerovou reklamu a my Vám zašleme podmínky inzerce.

Můžu někoho kontaktovat, když si nebudu s čímkoliv vědět rady? 

Ano, můžete nás kdykoliv kontaktovat na emailové adrese podpora@propertio.cz. Budeme se Vám snažit odpovědět, co nejrychleji.

Na Propertio.cz inzerují také tito prodejci

Připojte se do řad makléřů inzerujících na prémiovém portálu Propertio.cz

Zapojte se do prémiového inzerování na českém internetu. Naučíme Vás provést Vaše klienty dvěma i více prohlídkami v jeden okamžík. Ano, i to je s námi možné.

Využijte portál Propertio.cz a objevte jednoduchý způsob jak provést zájemce o nemovitost celým prostorem bez nutnosti fyzické schůzky. Rozšiřte řady makléřů, kteří už zjistili, že Propertio.cz prodává.

Registrovat se Více informací

Martin Moravec

Martin Moravec
ostravskárealitní.cz

Jan Humhal

Jan Humhal
RE/MAX Abri