Neveřejná nabídka

Chcete prezentovat svou Nemovitost na Propertio.cz, ale zároveň ji nechcete ukázat široké veřejnosti? S námi je to hračka. Stačí, když při vytváření inzerátu či kdykoliv poté v jeho editaci "odšrtnete" v prvním kroku vkládání/editace inzerátu možnost "Veřejná nabídka." Váš inzerát se tak nebude zobrazovat ve filtru a nebude  jej možné vyhledat.

Jediný, kdo bude moci shlédnout Váš inzerát, bude ten, komu na něj poskytnete přímý odkaz (link). Tím zachováte exkluzivitu Vaší Nemovitosti a přitom omezíte nutnost její fyzické prohlídky pouze na reálné zájemce. Neváhejte tedy vyzkoušet tuto bezprecedentní nabídku prezentace těch nejexkluzivnějších nemovitostí zde.

Na Propertio.cz inzerují také tito prodejci

Připojte se do řad makléřů inzerujících na prémiovém portálu Propertio.cz

Zapojte se do prémiového inzerování na českém internetu. Naučíme Vás provést Vaše klienty dvěma i více prohlídkami v jeden okamžík. Ano, i to je s námi možné.

Využijte portál Propertio.cz a objevte jednoduchý způsob jak provést zájemce o nemovitost celým prostorem bez nutnosti fyzické schůzky. Rozšiřte řady makléřů, kteří už zjistili, že Propertio.cz prodává.

Registrovat se Více informací

Tony Taurus

Tony Taurus
Taurusinmobiliaria

Zdeněk Juřík

Zdeněk Juřík
ERA Dynamik