O nás

Propertio.cz je první česká realitní videoplatforma umožňující bezplatné umístění videoprohlídky nemovitostí a  služeb s nimi spojenými. Vy tak máte konečně možnost naplno využít vypovídací hodnoty videoprezentace a tím ušetřit značné množství svých nákladů v podobě Vašich peněz a Vašeho času. Exponenciální nárůst Vaší produktivity bude jasným důkazem. Jen řekněte, už jste někdy provedli své klienty více nemovitostmi najednou? Pojďte s námi jednou pro vždy zvýšit konverzi při prodeji a pronájmu nemovitostí.

Každý uživatel může po jednoduché registraci nahrát neomezený počet videoinzerátů v neomezené velikosti a kvalitě (HD). Váš inzerát bude možno shlédnout také na naprosté většině moderních zařízeních.

Navíc, prodáváte-li nemovitost, kterou nechcete nabízet veřejně, stačí jen, abyste při prvním kroku vkládání inzerátu odznačili možnost "Veřejná nabídka." Inzerát se pak nebude zobrazovat na webu a ani jej nebude možnost jakkoliv vyhledat. Jediný, kdo bude moci takový inzerát shlédnout bude ten, komu poskytnete přímý odkaz.

Celá tato komplexní služba vč. registrace, vytvoření inzerátu, inzerce a „topování“ nabídky na základě uživatelského hodnocení je ZDARMA. Proto neváhejte využít této bezplatné nabídky a zajistěte si tak svou konkurenční výhodu.

Nechcete-li sami ztrácet s vytvářením videoprohlídky čas, postaráme se o její rychlé vyhotovení dle předem jasného ceníku. Vaše videoprezentace by mohla vypadat třeba takto

Nově Vám také za každý Váš inzerát, který splní základní podmínky, připíšeme finanční bonus, který si budete moci vždy při dosažení celých stokorunových částek nechat zaslat na Váš bankovní účet. Více se dozvíte zde

Tato bezprecedentní příležitost je tu jen pro Vás, proto neváhejte a zaregistrujte se ještě dnes. 

Stáhněte si zde naši obrázkovou prezentaci, která Vás přesvědčí, proč využít právě nás.

Podívejte se proč právě s Propertio.cz

Na Propertio.cz inzerují také tito prodejci

Připojte se do řad makléřů inzerujících na prémiovém portálu Propertio.cz

Zapojte se do prémiového inzerování na českém internetu. Naučíme Vás provést Vaše klienty dvěma i více prohlídkami v jeden okamžík. Ano, i to je s námi možné.

Využijte portál Propertio.cz a objevte jednoduchý způsob jak provést zájemce o nemovitost celým prostorem bez nutnosti fyzické schůzky. Rozšiřte řady makléřů, kteří už zjistili, že Propertio.cz prodává.

Registrovat se Více informací

Štěpán Valenta

Štěpán Valenta
1.RK - realitní systém ČES

Martin Fröhlich

Martin Fröhlich
ERA Dynamik