Tutoriály

Registrace:

Máte problém s registrací vaší osoby, společnosti nebo makléře?

Podívejte se na náš tutoriál, kde jsou všechny typy registrace názorně předvedeny a dokončeny do zdárného konce. O každém kroku registrace budete též vždy informování prostřednictvím emailu, ve kterém Vám bude každý následující krok (je-li nutný) podrobně popsán a vysvětlen. Pokud byste i přesto měli s registrací problém, neváhejte nás kontaktovat na podpora@propertio.cz.

 

Vložení inzerátu:

Máte problém s vkládáním Vašeho inzerátu?

Podívejte se na náš tutoriál, kde je každý jednotlivý krok vkládání inzerátu názorně předveden a celý proces vkládání je nakonec dokončen do zdárného konce. O schválení inzerátu budete upozorněni prostřednictvím emailu, ve kterém mimo jiné naleznete odkaz, na kterém svůj inzerát můžete zhlédnout. Pokud byste i přesto měli s vkládáním inzerátu problém, neváhejte nás kontaktovat na podpora@propertio.cz.Na Propertio.cz inzerují také tito prodejci

Připojte se do řad makléřů inzerujících na prémiovém portálu Propertio.cz

Zapojte se do prémiového inzerování na českém internetu. Naučíme Vás provést Vaše klienty dvěma i více prohlídkami v jeden okamžík. Ano, i to je s námi možné.

Využijte portál Propertio.cz a objevte jednoduchý způsob jak provést zájemce o nemovitost celým prostorem bez nutnosti fyzické schůzky. Rozšiřte řady makléřů, kteří už zjistili, že Propertio.cz prodává.

Registrovat se Více informací

FIEDLER REALITY s.r.o. FIEDLER REALITY s.r.o.

FIEDLER REALITY s.r.o. FIEDLER REALITY s.r.o.
FIEDLER REALITY s.r.o.

Miroslav Mazal

Miroslav Mazal
Century21 A-Realitka