Tým Propertio.cz

Celý portál Propertio.cz je navržen tak, aby ušetřil čas a peníze oběma stranám obchodního procesu.
Tým portálu Propertio.cz si je, díky své dlouholeté zkušenosti v realitách, dobře vědom, že nejvíce času stráví obě strany chozením po prohlídkách a cestováním mezi nimi.

Pokud jste někdy prodávali či pronajímali nemovitost, nepřáli jste si, aby hned první, maximálně druhý zájemce Vaši nemovitosti vzal? Věříme, že ano a proto jsme vytvořili intuitivní, jednoduchou, ale maximálně využitelnou stránku, která Vám zajistí více volného času a více peněz.

To je hlavní důvod, proč vzniknul portál Propertio.cz, který má za úkol působit jako realitní platforma s maximální možnou vypovídací hodnotu (kvalitní videoprohlídka), díky které se omezí počet fyzicky absolvovaných prohlídek a schůzek na efektivní minimum. Vám tak zbyde více volných chvil a neproježděných kilometrů, které jistě dokážete využít lépe. Neváhejte proto vyzkoušet tuto bezplatnou službu, která si klade za cíl změnit dosavadní způsob prezentace realit a exponenciálně zvýšit efektivitu realitních kanceláří, makléřů i samostatných prodejců. Zaregistrujte se proto zde.

Na Propertio.cz inzerují také tito prodejci

Připojte se do řad makléřů inzerujících na prémiovém portálu Propertio.cz

Zapojte se do prémiového inzerování na českém internetu. Naučíme Vás provést Vaše klienty dvěma i více prohlídkami v jeden okamžík. Ano, i to je s námi možné.

Využijte portál Propertio.cz a objevte jednoduchý způsob jak provést zájemce o nemovitost celým prostorem bez nutnosti fyzické schůzky. Rozšiřte řady makléřů, kteří už zjistili, že Propertio.cz prodává.

Registrovat se Více informací

Iordanka Valcheva

Ing. Iordanka Valcheva
Realart s.r.o.

Michal Hess

Michal Hess
CENTURY 21 Realitas