Zaregistrujte se na Propertio.cz

Chcete mít také svou fotku na homepage portálu Propertio.cz, aby každý návštěvník viděl, že právě vy jste ten profesionál, který dokáže oproti jiným prodejcům nabídnout víc? Tak se zaregistrujte zde, vyplňte povinné údaje, nahrajte svou fotografii a vložte alespoň jeden inzerát spolu s videem. Jakmile tak učiníte, systém Vás zařadí do výběru makléřů inzerujících na portálů Propertio.cz, kteří se poté zobrazují na homepage a příslušných podstránkách. Řekněte sami: "Není toto nejlepší reklama a vizitka pro Vaše (budoucí) klienty?" 

Jste-li makléř a chcete-li mít možnost přiřadit ke svému profilu Vaši kancelář, je třeba, aby kontaktní osoba z Vaší kanceláře nejprve zaregistrovala Vaši realitní kancelář jakožto právnickou osobu. Jakmile se tak stane, budete mít při registraci jakožto makléř možnost přiřadit ke svému profilu Vaši realitní kancelář a poté, co Vás kontaktní osoba Vaší kanceláře potvrdí jako makléře, budete moci začít vkládat své inzeráty.

Vaší registrací také získáte možnost býr pravidelně informování o novinkách na portálu Propertio.cz.

Začnete-li odkazovat své klienty před uskutečněním fyzické prohlídky nemovitosti, kterou zastupujete, na její videoprohlídku, sami se brzy přesvědčíte, že toho zvládnete mnohem více za mnohem méně času. Efektivita Vaší práce ruku v ruce s Vaší celkovou produkcí prudce stoupne a vy získáte volný čas, o kterém si většina lidí jen může nechat zdát.

Neváhejte se proto zaregistrovat a vyzkoušet tuto bezplatnou a revoluční službu, díky které se konverze při prodeji a pronájmu nemovitostí beprecedentně zvýší a Vy si tak začnete svou práci mnohem více užívat. Věřte nám.

 

Na Propertio.cz inzerují také tito prodejci

Připojte se do řad makléřů inzerujících na prémiovém portálu Propertio.cz

Zapojte se do prémiového inzerování na českém internetu. Naučíme Vás provést Vaše klienty dvěma i více prohlídkami v jeden okamžík. Ano, i to je s námi možné.

Využijte portál Propertio.cz a objevte jednoduchý způsob jak provést zájemce o nemovitost celým prostorem bez nutnosti fyzické schůzky. Rozšiřte řady makléřů, kteří už zjistili, že Propertio.cz prodává.

Registrovat se Více informací

David Bareš

David Bareš
ERA Reality Alter Ego

Milena Šebíková

Milena Šebíková
ERA Reality Alter Ego